Anasayfa / Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

İnternet üzerinden yapılan ödeme işlemlerinin kişilere zaman kazandırması ve bu ortamda daha fazla alışveriş seçeneğinin olması gibi nedenlerden dolayı birçok işinin bu ortamda yapan kişi sayısı hızla artmaktadır. Bu işlemlerde bu kişilerin yaşadıkları en büyük problem ise internet ortamının veya işlemlerde kullanılan ödeme seçeneklerinin güvenlik zafiyetinin olmasıdır.

Birçok kişi bu büyük problemi ön ödemeli sanal kart türü olan Paykasa ile çözmüştür. Basit tasarımlı olması nedeni ile herkesin kullanabildiği ve kredi kartına kullanım olarak çok benzeyen Paykasa her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Eğer sizlerde Paykasa ile güvenilir işlem yapmanın keyfini yaşamak isterseniz en uygun fiyatlara Paykasa kartları web adresimizde bulabilirsiniz.

Paykasa Fiyat

Birçok satış noktasında sabit fiyatlara sahip olan Paykasa hakkında bazı sitelerin ucuz Paykasa reklamları yaptıkları görülmektedir. Kurumsal olmayan ve birçoğunun amacı kullanıcıları dolandırmak olan bu sitelerden kullanıcıların mutlaka uzak durmaları gerekmektedir. Kart fiyatları 10 Euro ile 1000 Euro arasında değişen ve bu özelliği ile herkesin kendi bütçesine göre alabildiği Paykasa ile birden fazla işlemi saniyeler içinde gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca kullanıcının hangi kart değerini seçeceğini Paykasa kart satın al butonuna tıkladıktan sonra belirlemesi ve site hesabına kartın o anki kur üzerinden TL karşılığını yatırması gerekmektedir.

Paykasa Nasıl Alınır?

Öncelikle Paykasa alımı için kullanıcının kartı alacağı siteyi iyi araştırması gerekmektedir. Kurumsal ve güvenlik sertifikalı web adresimizden de kısa sürede alınan bu kart için kullanıcıların Paykasa kart al butonuna tıklamaları ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sitemizin hesap numarasına istediği kart miktarının değerini yatırmaları yeterlidir.

Paykasa Kart € ₺ Satın Al Paykasa Kart € ₺ Satın Al
10€ Paykasa 87 TL TL
15€ Paykasa 123 TL
20€ Paykasa 164 TL
25€ Paykasa 200 TL
30€ Paykasa 246 TL
50€ Paykasa 380 TL
60€ Paykasa 462 TL
70€ Paykasa 527 TL
80€ Paykasa 591 TL
100€ Paykasa 720 TL
150€ Paykasa 1080TL
250€ Paykasa 1800TL